Partnerzy

Centrum Kosmetologii i Medycyny Estetycznej IMAGE Aneta Wójcik
Adres
ul. Sławna 39
26-900 Kozienice
http://www.image-kozienice.pl
Telefon
.48 611 22 93
Twój rabat

Centrum Kosmetologii i Medycyny Estetycznej „Image” to miejsce, w którym możesz skorzystać z kompleksowych usług, dobrać kosmetyki, zasięgnąć porad z zakresu pielęgnacji i zrelaksować się. Oferta skierowana jest do wszystkich osób bez względu na wiek i płeć. Proponujemy zabiegi na twarz i ciało z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej, kosmetologii zachowawczej i leczniczej, jak i zabiegi korygujące z dziedziny medycyny estetycznej, a także zabiegi podologiczne.
Zachęcamy również do skorzystania z usług fryzjerskich i trychologicznych. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i kompleksowo.

Zapewniamy miłą i wykwalifikowaną obsługę.

Fizjonatura.pl
Adres
Al. Waszyngtona 6/10
Warszawa
https://fizjonatura.pl/
Telefon
508 792 330
Twój rabat

Fizjoterapeutka Paulina Pietryka, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zdobywała zarówno na oddziałach klinicznych, jak i w ośrodkach SPA w Polsce i na Islandii. Uczestniczka szkoleń przygotowujących do pracy z kilkunastoma metodami masażu, głównie z zakresu masażu leczniczego, bańką chińską. Paulina zajmuje się pacjentami ortopedycznymi, obrzękami limfatycznymi i kobietami w ciąży. W ofercie Fizjonatura.pl jest również Pani Psycholog. Zapraszam do kontaktu.

Fundacja Energia - Działanie
Adres
Maciejowicka 4/2
26-900 Kozienice
https://energia-dzialanie.org.pl
Telefon
Twój rabat

Fundacje współtworzą dynamiczni, przedsiębiorczy ludzie, którzy łączą doświadczenie i kompetencje z witalnością, kreatywnością i zaangażowaniem. Nasze działania koncentrują się wokół edukacji pozaformalnej, integracji międzypokoleniowej, alternatywnych form spędzania wolnego czasu, ochrony zdrowia oraz promocji miasta i gminy Kozienice.

Jesteśmy organizatorem cyklicznej kampanii społeczno -charytatywnej Ida Czerwcowa. STOP rakowi piersi. Fundacja obejmuje swym zasięgiem kobiety z Ziemi Kozienickiej w przedziale wiekowym 18-49 lat, grupa nieobjęta programem profilaktycznym raka piersi przez NFZ. Tworzymy miejsca przyjazne, w których kobiety dotknięte choroba nowotworową i jej skutkami , znajdą bezpłatną pomoc.
Poradnia Dobry Dietetyk Anna Gałązkiewicz jest również miejscem przyjaznym dla kobiet zmagających się z chorobą nowotworową.
Szczegóły na stronie:
https://idaczerwcowa.pl/

Gabinet Kosmetyczny Róża
Adres
Warszawska 9
Kozienice
http://www.gabinetroza.pl
Telefon
503 665 168
Twój rabat

"Nie ma brzydkich kobiet, są tylko kobiety, które nie wiedzą, że są ładne."

Zapraszam do gabinetu kosmetycznego, gdzie możesz poczuć się lepiej i zrobić coś dla swojego ciała. Wykonuję zabiegi pielęgnacyjne na twarz, zabiegi na ciało, depilacja woskiem, henna, a także możesz zadbasz o swoje paznokcie.
Używam tylko najlepszych profesjonalnych kosmetyków.

SASKA DENTAL
Adres
Jana Nowaka Jeziorańskiego 49 lok.U 15/16
03-982 Warszawa
http://www.saskadental.com.pl
Telefon
503 682 286
Twój rabat

Świadczymy pełen zakres usług stomatologicznych dla całej rodziny.

Kładziemy największy nacisk na indywidualne podejście do pacjenta i dostosowanie się do jego potrzeb.

Stwarzamy sympatyczną atmosferę. Zapewniamy bezbólowe i bezstresowe leczenie.

Szczególną uwagę poświęcamy dzieciom - staramy się, aby wizyta była łatwa zarówno dla nich, jak i dla rodziców. Przyjmujemy pacjentów w wieku od 1 do 100 lat, opierając się o doświadczenie z życia zarówno klinicznego, jak i prywatnego.

Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt leczniczy oraz diagnostyczny. W ostatnim czasie nasza Klinika wzbogaciła się o ultranowoczesny pantomogram Hyperion X5.

Studio Modelowania Sylwetki Body Space Kozienice
Telefon
733 633 711
Twój rabat

Studio Modelowania Sylwetki Body Space Kozienice to miejsce stworzone i prowadzone przez kobiety i tylko wyłącznie dla pań. To miejsce gdzie kobiety w kameralnej atmosferze mogą o Siebie zadbać wykorzystując urządzenia najwyższej klasy firmy Body Space i firmy Bott. W urządzeniach wykorzystujemy podciśnienie i podczerwień-bardzo pomocne w modelowaniu sylwetki. Jesteśmy w stanie podczas 30 minutowego treningu spalić 4 razy więcej kalorii niż podczas standardowego treningu.

POKAŻ